Jakość Powietrza Pabianice

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące jakości powietrza w czasie rzeczywistym w Pabianicach. Prezentujemy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz tych danych, dostępne są również prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Pabianice oraz dane historyczne. Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala ocenić bieżący stan jakości powietrza oraz zapewnić lepszą ochronę zdrowia dla mieszkańców. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej.


Stan Jakości Powietrza w Pabianicach dzisiaj

Stan powietrza w Pabianicach oceniany jest dzisiaj jako dobry, na podstawie danych ze stacji pomiarowych. Niski poziom tlenku węgla i dwutlenku siarki wskazuje na to, że mieszkańcy nie muszą obawiać się o negatywny wpływ zanieczyszczeń na ich zdrowie.

Smog Pabianice (24.04.2024) - zalecenia

Aktualnie w Pabianicach jakość powietrza jest dziś dobra, co sprzyja wycieczkom rowerowym. To doskonały moment, by odkrywać miasto na dwóch kółkach. Ogranicz korzystanie z samochodu, by przyczynić się do utrzymania czystego powietrza. Ciesz się zdrowym stylem życia w harmonii z naturą.