O Nas

Jesteśmy lokalnym serwisem informacyjnym z miasta Pabianice, który dostarcza mieszkańcom najświeższe wiadomości i informacje z naszego regionu. Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnych, niezależnych i wiarygodnych treści, aby nasi czytelnicy byli zawsze dobrze poinformowani o wydarzeniach w ich okolicy.

Nasza redakcja to zespół doświadczonych dziennikarzy i redaktorów, którzy pasjonują się lokalnymi sprawami i mają ścisły kontakt z naszą społecznością. Działając w oparciu o wysokie standardy dziennikarskie, dbamy o to, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone informacje.

W naszym serwisie znajdziecie wiele interesujących sekcji i treści. Oprócz lokalnych wiadomości, oferujemy kronikę policyjną, bazę lokalnych firm, drobne ogłoszenia, ogłoszenia o pracę, aktualne informacje o pogodzie oraz stan jakości powietrza. Nasza strona zawiera również sekcję z nekrologami, dzięki której możemy uczcić pamięć naszych zmarłych mieszkańców. W ramach dbania o bezpieczeństwo w mieście udostępniamy również zapisy z kamer monitoringu.

Poniżej znajdziesz dane kontaktowe do naszej redakcji. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci znaleźć potrzebne informacje. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności i ufiesz nam jako głównej platformie informacyjnej dla mieszkańców Pabianic.

Redakcja mmpabianice.pl

95-200 Pabianice

Wydawca serwisu mmpabianice.pl